Distances līgums un Pamperis.lv noteikumi. 

WWW.PAMPERIS.LV interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA Pamperis LV Reģ.Nr. 50203281921, Daugavpils, Cietokšņa iela 64, LV-5401 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu. Pievienojot preces grozam, tās netiek rezervētas. Apstiprinot pasūtījumu, Klients apņemas pārbaudīt visu savu personas datu pareizību. Neatbilstību gadījumā Klients pirms pasūtījuma apstiprināšanas labo datus.
Lūdzu ņemties vērā, ka rēķins, vēstule-apstiprinājums iespējams nosūtīts uz jūsu e-mailu, kā SPAM vēstules.

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto rēķinu.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 7 darbdienu laikā, kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Apmaksas noteikumi. 

Pēc pasūtījuma veikšanas uz Klienta norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins ar visiem maksājuma veikšanai nepieciešamajiem rekvizītiem. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Veicot pasūtījumu, obligāti norādiet Jūsu pasūtījuma numuru, kurš parādās interneta lapā pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

Pasūtījums tiks apstrādāts TIKAI uzreiz pēc naudas pārskaitīšanas uz mūsu kontu.

Apmaksas termiņš apmaksa 2 dienas pēc rēķina izsūtīšanas, tam izbeidzoties, pasūtījums tiek anulēts.

Skaidras naudas termiņš ir 2 diena (48h) pēc pasūtījuma veikšanas , tam izbeidzoties, pasūtījums tiek anulēts. Skaidras naudas apmaksa ir iespējama tikai mūsu saņemšanas punktā Daugavpilī.

Gadījumā ja Jums ir radušies sarežģījumi ar apmaksu vai Jūs esat pārdomājuši iegādāties Preci, ļoti lūdzam informēt mūs par to pa epastu.

Click & Collect - Pašanemšana Daugavpils 

Ja Klients izvēlas saņemt pasūtījumu no mūsu punkta, laika periods un pasūtījuma saņemšanai tiks noteikts, kad Klients veiks pasūtījumu. Klientiem nebūs iespējams saņemt pasūtījumu agrāk nekā norādītajā laikā. Ja Klients neierodas pēc pasūtījuma rezervētajā laika periodā, PAMPERIS LV ir tiesības atcelt pasūtījumu. 

Veiktais un apmaksāts pasūtījums darbdienās un brīvdienās līdz plkst. 19:00, Klients var izņemt šajā dienā līdz plkst. 20.00 pēc pasūtījuma apstiprināšanas. 

Adrese: Cietokšņa iela 64,Daugavpils, LV-5401 

Tālrunis: (+371) 27011438

Piegāde Daugavpilī:

Veiktais un apmaksāts pasūtījums darbdienās  līdz plkst. 14:00, brīvdienās līdz 13:00, tiks piegādāts, uz norādīto adresi šajā dienā līdz plkst. 20.00. 

Veiktais un apmaksāts pasūtījums darbdienās  pēc plkst. 15:00, brīvdienās pēc 13:00, tiks piegādāts nākošajā dienā līdz plkst. 20.00. 

Piegāde Venipak, DPD, PASTA STACIJA, Expresspasts:

Veiktais un apmaksāts pasūtījums līdz plkst. 14:00, tiks nosūtīts šajā dienā un tiks piegādāts uz norādīto adresi pēc piegādes grafiku. 

Veiktais un apmaksāts pasūtījums pēc plkst. 14:00, tiks nosūtīts  nākošajā dienā.

Svētdienās un svētku dienās pasūtījumi netiek piegādāti.

Piegāde ir pieejama TIKAI ar priekšapmaksu

Piegāde Omniva: 

Veiktais un apmaksāts pasūtījums līdz plkst. 12:00, tiks nosūtīts šajā dienā un tiks piegādāts uz norādīto adresi pēc piegādes grafiku.

Veiktais un apmaksāts pasūtījums pēc plkst. 12:00, tiks nosūtīts nākošajā dienā.

Svētdienās un svētku dienās pasūtījumi netiek piegādāti.

Piegāde ir pieejama TIKAI ar priekšapmaksu.

Lūdzu, ņemiet vērā, dēļ šī brīža situācijas pasaulē un pasūtījumu daudzumu, sūtījums piegāds laiks var aizņemt 5 darba dienas.

Ja pasūtījums nebija izpildīts pilnā apmerā.

Ja prece neatbilst pasūtītajam lūdzu, nekavējoties, bet ne vēlāk kā 2 dienas pēc neatbilstības uzzināšanas brīža, informēt mūs pa e-pastu: [email protected]. Pretenzijā lūdzam norādīt savu kontaktinformāciju, pirkuma datumu, preces trūkumu aprakstu un izvirzīto prasību.

Atteikuma tiesības.

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli vai veidot atteikuma veidlapu: https://www.pamperis.lv/atteikuma-veidlapa/

Pircēja pienākums ir 7 darbdienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir pārdotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Preču atgriešana ar Omnivu.

Vēlies atgriezt vai samainīt preci?

Saskaņā ar Latvijas Republikas MK 20.05.2014. noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” Tev ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā pēc preču saņemšanas, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atgriezt interneta veikalā iegādāto. Atkarībā no radušās situācijas, Tev ir tiesības uz naudas atmaksu, preces nomaiņu, un/vai kompensāciju, atbilstoši situācijai. Veicot preces atgriešanu, lūdzam ņemt vērā, ka prece nedrīkst būt bojāta, lietota un tās izskats nedrīkst būt būtiski mainīts Ja atgriežamā prece atbilst minētajām prasībām, SIA PAMPERIS LV veic naudas atmaksu ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces atgriešanas saņemšanas. Izdevumus par preču atgriešanu sedz pircējs.Nodrošinām ērtu un ātru preču atgriešanu vai apmaiņu.

Nodrošinām iespēju atgriezt vai arī samainīt iegādātās preces, izmantojot platformu atgriesana.omniva.lv.

Ja vēlies atgriezt vai samainīt iegādāto preci, vari to izdarīt 14 dienu laikā no pirkuma saņemšanas dienas.     

Nauda tiks atmaksāta vēlākais 14 dienu laikā, no preces atgriešanas formas iesniegšanas brīža portālā atgriesana.omniva.lv.

Naudas atmaksas veidi:

-Pārskaitījums uz bankas kontu, no kura veikts pirkums

-Apmaiņa pret citu preci

Kas jādara?   

1. Aizpildi preču atgriešanas formu platformā https://atgriesana.omniva.lv/veikali/pamperis-lv  

2. Pēc atgriešanas formas aizpildīšanas uz Jūsu norādīto tālruni un e-pastu tiks nosūtīta informācija ar sūtījuma atgriešanas kodu un tālāko. 

3. Dodieties uz tuvāko Omniva pakomātu, ekrānā izvēlieties “Sūtījums ar iepriekš sagatavotu adrešu karti”, ievadiet sūtījuma atgriešanas kodu un sekojiet tālākajiem norādījumiem ekrānā. 

4. Lūdzam ņemt vērā, ka preci atgriezt ar pakomāta starpniecību iespējams, ja sūtījuma iepakojuma izmērs nav lielāks par 38 x 64 x 39cm un tā max svars nepārsniedz 30kg.

Datu apstrāde.

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā "Privātuma Politika"Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.